Møde on netværkets fremtid - København

Hej allesammen.

Vi (Frederik og Anna) har talt om foreningens situation og vi vil gerne invitere til et møde hvor vi kommer med vores bud på foreningens fremtid. Vi foreslår at holde fast i kristen og homo som en netværk på tværs af landet, men lave to bestyrelser. En i øst, med base i København og en i vest, med base i Aarhus. Vi vil derfor gerne invitere andre interesserede til at mødes hos John, inden generalforsamlingen. Mødet afholdes 22. Februar kl 19-ca. 22.

Tilmelding skal ske på mail til info@kristenoghomo.dk, husk at skrive "tilmelding møde 22. Februar" i emnefeltet.

Hvis i har nogle spørgsmål til arrangementet er i velkomne til at skrive en mail til anna_kanstrup@hotmail.com.

Se også gerne facebook:

https://www.facebook.com/events/151034938736289/?ti=cl

De bedste hilsner

Anna og Frederik, på vegne af kristen og homo